Rzymskokaltolicka Parfia pw.św. Mikołaja i Franciszka Ksawerego w Otmuchowie

Witryna Rzymskokatolickiej Parafii W Otmuchowie

OVERVIEW

This web site parafiaotmuchow.pl currently has a traffic ranking of zero (the smaller the better). We have explored one page inside the website parafiaotmuchow.pl and found one website referring to parafiaotmuchow.pl.

PARAFIAOTMUCHOW.PL RANKINGS

This web site parafiaotmuchow.pl has seen diverging amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for parafiaotmuchow.pl

Traffic ranking (by month) for parafiaotmuchow.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiaotmuchow.pl

Gmina Otmuchów Strona główna

Nawiązując do wcześniejszej informacji publikujemy rozkład jady pociągów na trasie Nysa - Kłodzko przez Otmuchów, Paczków. Przypominamy, że kursy pociągów osobowych wprowadzone zostaną od 28 kwietnia br. Ty też możesz uratować komuś. Spotkanie z Radą sołecką wsi.

WHAT DOES PARAFIAOTMUCHOW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiaotmuchow.pl Mobile Screenshot of parafiaotmuchow.pl Tablet Screenshot of parafiaotmuchow.pl

PARAFIAOTMUCHOW.PL HOST

Our parsers identified that a lone page on parafiaotmuchow.pl took two thousand six hundred and forty-one milliseconds to stream. Our crawlers could not detect a SSL certificate, so I consider this site not secure.
87.98.239.19

WEBSITE IMAGE

I revealed that this domain is operating the Apache operating system.

Rzymskokaltolicka Parfia pw.św. Mikołaja i Franciszka Ksawerego w Otmuchowie

Witryna Rzymskokatolickiej Parafii W Otmuchowie

CONTENT

This web site parafiaotmuchow.pl states the following, "Joomla gallery extension by joomlashine." The header had Otmuchów as the highest ranking optimized keyword. It is followed by Ottmahau and Magierowski which isn't as ranked as highly as Otmuchów.

VIEW SIMILAR WEB SITES

Parafia Parzęczew - Strona Główna

Witamy na stronie internetowej parafii pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Dzisiaj jest 14 kwietnia 2018 roku. Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Jutro przypada Trzecia Niedziela Wielkanocna. Za 8 dni przypada Czwarta Niedziela Wielkanocna. Posłuchaj cały fragment z J 6, 16-21.

Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Różańcowej Parafia Piaski Nowe

Możliwość komentowania Multimedialna Droga Światła. Niedziela Palmowa, procesja z palmami i przyjęcie nowych ministrantów. Możliwość komentowania Niedziela Palmowa, procesja z palmami i przyjęcie nowych ministrantów.

Parafia Pierwoszyno pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player. Dzisiaj rozpoczynamy 74 Tydzień Miłosierdzia. Również w dniu dzisiejszym zbiórka do puszek na potrzeby Caritas Archidiecezji Gdańskiej na wsparcie działań na rzecz osób ubogich i potrzebujących. W czwartek z racji Tygodnia Miłosierdzia zapraszamy wszystkich chorych i cierpiących na Mszę św. 15 oraz na spotkanie przy kawie w salce na plebanii.